ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 24 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2021- ସୂଚୀ ଗୁପ୍ତା

ମେଷ: ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ପାରିବାରିକ ମାମଲା ନେଇ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ। ନିବେଶ ପାଇଁ ଠିକ୍ ସମୟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ।
ବୃଷ: ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଉତ୍ସାହପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ସନ୍ତାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ରହିବ।
ମିଥୁନ: ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରା ହେବ। ଭବିଷ୍ୟତର ଯୋଜନା ଉପରେ ବିଚାର ବିମର୍ଶ କରିବେ। ବେପାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ନୂଆ ଉପାୟ ମିଳିବ।
କର୍କଟ: ଦିନଟି ବେପାର ଲାଗି ଲାଭପ୍ରଦ। ଯୋଜନା ତିଆରି କରିବା ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ପ୍ରତିଟି କାମ ନିଷ୍ଠାର ସହ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।
ସିଂହ: ନୂଆ କାମ ଶିଖିବାରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଲାଗିବ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ।
କନ୍ୟା: ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ। ଚାକିରି ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଭାବି ପାରନ୍ତି। ସାଥୀଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଉପହାର ଦେବେ।
ତୁଳା: ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବାରର ସହଯୋଗ ପାଇବେ। କ୍ୟାରିୟର ନେଇ ମନରେ ସଂଶୟ ରହିବ। ନିଜର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ।
ବିଛା: ପ୍ରକୃତିର ଆନନ୍ଦ ନେବା ପାଇଁ ମନ ହେବ। ଅଧୁରା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରା କରିବା ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ପ୍ରଶାସନିକ କାମରେ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରି ରହିବା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ।
ଧନୁ: ମନରେ ନୂଆ ନୂଆ ବିଚାର ଆସିବ। ନିଜ ଯୋଜନାରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି। ଅଫିସରେ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ।
ମକର: ଜମିରେ ନିବେଶ ଲାଗି ଭଲ ଦିନଟିଏ। ଶତ୍ରୁ ହଇରାଣ କରିବା ଲାଗି ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଅଫିସରେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।
କୁମ୍ଭ: ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଭାବନାରେ ସମୟ ବିତିବ। ଘରେ ଧାର୍ମିକ ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ। ରାଜନୀତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ।
ମୀନ: ଉପରିସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀ ଆପଣଙ୍କ କାମର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଗୃହିଣୀଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ଉପହାର ମିଳିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *